fbpx

Історія Богдана і Тхао

Початок цієї красивої історії був у далекому 2017 році...

Тоді їх познайомила попередня дівчина Богдана з якою у них були довготривалі стосунки та по сумісництву найкраща подруга Тхао. 

    Ні Богдан, ні Тхао тоді ще не здогадувалися що їх чекає… Коли він побачив Тхао, то закохався з першого погляду і одразу відчув, що це початок чогось серйозного. Проте Тхао так не думала . Богдану довелося прикласти багато зусиль і застосувати всю впевненість аби вони були разом.

    Сталося це  відразу після в’єтнамського нового року, коли Тхао після святкування повернулася в Київ. Дівчина Богдана попросила порозважати її найкращу подругу — Тхао, щоб їй не було самотньо, поки вона сама поїхала в Південну Африку до своєї сестри на весілля.

 

Пробач, але я закохався...❤️

  Їх першим побаченням вони вважають похід в кінці січня 2017 року в ресторан, де готують смачні жаб’ячі лапки. А після ресторану, де пара провела час за довгою душевною розмовою і смачною вечерею, вони відправилися в молодий театр на подолі. Після закінчення вистави було видно, що Богдан не хотів прощатись, але Тхао все ж таки поїхала додому.

Тхао запросила Богдана покуштувати в’єтнамську національну страву Нем, яку зазвичай готують на свята. Богдан як чемний молодий чоловік запитав у тодішньої дівчини, чи вона не проти, щоб він залишився у Тхао, тому що йому добиратися від дому Тхао на тренування 10 хв. Дівчина була не проти, адже щовівторка подруги ночували один в одного, і інколи Богдан теж був присутнім. Отже, тоді Богдан вперше залишився з Тхао на одинці. Вони дуркували цілу ніч і розмовляли ні про що. Непомітно настав ранок, вони поспали всього лиш годину. Так як Тхао виїжджала на роботу завжди рано, то залишила копію ключів від квартири вдома і поїхала. З тих пір він має ключі від вже їх квартири…

    14 лютого 2017 року кур’єр на роботу Тхао доставив величезну коробку з квітами та макарунами. В ній була записка, типу «Пробач, але я закохався». Вона довго думала, хто ж це міг бути, але здогадалась, що це він.

В лютому Богдан з тодішньою дівчиною розійшлися…

Тхао було складно не менше ніж Богдану з дівчиною, тому що вона не хотіла завершувати спілкування ні з подругою, ні з Богданом. 

Наближалося свято всіх жінок і хлопець придбав квитки для їх першої спільної подорожі у Мінськ. Тоді вони ще не багато заробляли, тому це була бюджетна подорож, але вона була мега крутою, тоді вони зрозуміли, що їм дуже комфортно разом. Після цього у них було безліч подорожей разом і всі вони дуже прекрасні.

    З початком стосунків пара одразу почала жити разом і, за виключенням відряджень, ніколи не покидали один одного більше ніж на одну ніч. Якщо вони не разом, швидко починають сумувати. Тхао дуже важко відпускає Богдана кудись одного, неважливо це похід з друзями в бар, відрядження, чи поїздка в інше місто. Моментально починає сумувати і не знає чим себе зайняти. Тому весь вільний час вони проводять разом. Відвідали разом 14 країн, придбали власний автомобіль, завели домашню тваринку – кролика Містера БонБона, обожнюють його, так як він є членом їх, поки маленької, сім’ї. Обожнюють разом готувати їсти, ніжитися в ліжку, кататися на сноуборді, прибирати, відвідувати нові місця в Україні, дивитися фільми, пити каву, відвідувати концерти і фестивалі, танцювати всю ніч на рейвах в Closer. Напевне все, що можна робити разом їм подобається)

    Ця прекрасна історія закінчилася днем, коли вони стали чоловіком та дружиною. 22 липня 2019 рік — це день, який означає для них те, що тепер вони будуть разом ЗАВЖДИ. Це ще одне підтвердження того, що вони створені один для одного, щоб бути все життя разом! 

 

Читать еще
Интернациональная свадьба
Подробнее
Поговорим об обручальных кольцах
Подробнее
Как правильно выбрать локацию для вашей свадьбы?
Подробнее
Зонирование на свадьбе
Подробнее
Історія Богдана і Тхао
Подробнее
Распорядок свадебного дня
Подробнее

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *